اخبار و اطلاعیه کارگاه ها

اخبار و اطلاعیه کارگاه ها (31)

 

 

کارگاه یک روزه زوج درمانی و خیانت توسط دکتر خوش لهجه زوج درمانگر و دانش آموخته پرفسور داتلیو برگزار می گردد. در صورت تمایل برای رزرو صندلی خود با شماره روی پوستر تماس حاصل نموده یا بطور مستقیم از طریق لینک اقدام نمایید.

کارگاه آموزشی دو روزه تشخیص افتراقی و فاماکولوژی طی دو روز برگزار میگردد. روز اول تشخیص افتراقی با تدریس دکتر خوش لهجه و روز دوم مبحث فیزیولوژی روان و داروشناسی روانی با تدریس دکتر افشین طیبی روانپزشک و فوق دکتری بیماریهای سایکوسوماتیک برگزار می گردد. شما میتوانید جهت رزرو صندلی خود از طریق تماس با شماره روی پوستر و یا بطور انلاین با اتصال به لینک اقدام نمایید.

کارگاه یک روزه مدیریت وزن در محیطی کاملا صمیمانه و علمی به شما می آموزد که چگونه بتوانید با کمترین هزینه و آسیب به وزن ایده آل خود برسید. با ما همراه باشید . برای ثبت نام با شماره ما در تماس باشید.

با توجه به استقبال گسترده دوستان علاقمند دوره چهارم کارگاه شکست عاطفی برگزار میگردد.برای ثبت نام به سایت مراجعه فرمایید و یا با شماره موجود تماس حاصل فرمایید.

کارگاه تئوری انتخاب با تدریس سرکار خانم دکتر شهلا خطیبی مربی و سوپروایزر دوره های عملی واقعیت درمانی موسسه بین المللی ویلیام گلاسر

صفحه1 از7

نظرات کاربران

 هانیه : سایت بسیار جالبی دارید    images

 

    لاله : لطفا تحلیل روانشناسی فیلم عطر را بگذارید    images223

 

   مرجان : لطفا بخش پرسشنامه ها را افزایش دهید    images22

اینستاگرام

@anis.andishe.psy

@academy.ravanshenasi

وب های مرتبط

هیئت تحریریه